نجات

مردی در جهنم بود که فرشته ای برای کمک به او آمد و گفت من تو را نجات می دهم برای اینکه تو روزی کاری نیک انجام داده ای فکر کن ببین آن را به خاطر می آوری یا نه؟

او فکر کرد و به یادش آمد که روزی در راهی که می رفت عنکبوتی را دید اما برای آنکه او را له نکند راهش را کج کرد و از سمت دیگری عبور کرد.

 فرشته لبخند زد و بعد ناگهان تار عنکبوتی پایین آمد و فرشته گفت تار عنکبوت را بگیر و بالا برو تا به بهشت بروی. مرد تار عنکبوت را گرفت در همین هنگام جهنمیان دیگر هم که فرصتی برای نجات خود یافتند به سمت تار عنکبوت دست دراز کردند تا بالا بروند اما مرد دست آنها را پس زد تا مبادا تار عنکبوت پاره شود و خود بیفتد. که ناگهان تار عنکبوت پاره شد و مرد دوباره به سمت جهنم پرت شد فرشته با ناراحتی گفت تو تنها راه نجاتی را که داشتی با فکر کردن به خود و فراموش کردن دیگران از دست دادی. دیگر راه نجاتی برای تو نیست و بعد فرشته ناپدید شد.

/ 8 نظر / 2 بازدید
امیر

سلام شما هم لینک شدیدن [گل]

سودی یشم سیاه

سلام خوبی من که همیشه بهتون سر میزنم چون از نوشته هات خوشم میاد حتی لینکتم کردم اما شما خونه ما رو تا حالا قابل ندونستی نظر پیشکشمون میای داستانمو نقد کنی ؟؟؟

لبخند

عشق هدف حيات و محرک زندگي من است. و زيباتر از عشق چيزي نديده ام و بالاتر از عشق چيزي نخواسته ام. عشق است که روح مرا به تموج وا مي دارد، قلب مرا به جوش مي آورد، استعدادهاي نهفته مرا ظاهر مي کند، مرا از خودخواهي و خودبيني مي راند....... سلام دوست خوبم....مثل هميشه متن بسیار آموزنده و قابل تعمقی نوشتی..... با مطلبي جديد در مورد رازهايي که زنها بايد بدانند به روز کردم....بزرگترين راز حفظ محبت مردان اين است که شوهر بداندهمسرش ..... اگه با تبادل لينك موافقي خبرم كن... منتظر حضور سبزت هستم

سودی یشم سیاه

چی میگی تو ....نمی خوام گوش کنم ....تو گوش کن ببین چی میگم ....خسته شدم از ت چرا ولم نمی کنی .......................... به روزم زودی بیا[گل]

مهاجر

سلام من لینکتون کردم خوشحال میشم بازم بهم سر بزنید ممنون