چیزهای کوچک

بعد از حادثه یازدهم سپتامبر که منجر به فروریختن برج های دو قلوی معروف آمریکا شد ، یک شرکت از بازماندگان شرکت های دیگری که از این حادثه جان سالم به در برده بودند خواست تا از فضای در دسترس شرکت آنها استفاده کنند .

در صبح روز ملاقات مدیر واحد امنیت داستان زنده ماندن این افراد را برای بقیه نقل کرد و همه این داستان ها در یک چیز مشترک بودند و آن اتفاقات کوچک بود:

مدیر شرکت آن روز نتوانست به برج برسد چرا که روز اول کودکستان پسرش بود . و باید شخصا در کودکستان حضور می یافت .

همکاردیگر زنده ماند چون نوبت او بود که برای بقیه شیرینی دونات بخرد .

یکی از خانم ها دیرش شد چون ساعت زنگدارش سر وقت زنگ نزد!

 

یکی دیگر دیر کرد چون در تصادفی که در اتوبان نیوجرسی رخ داده بود گیر افتاد .
یکی دیگر نتوانست به اتوبوس برسد.
یکی دیگر غذا روی لباسش ریخته بود و به خاطر تعویض لباس تاخیر کرد.
اتومبیل یکی دیگر روشن نشده بود.
یکی دیگر درست موقع خروج از منزل به خاطر زنگ تلفن مجبور شده بود برگردد.
یکی دیگر بچه اش تاخیر کرده بود و نتوانسته بود سروقت حاضر شود
.
یکی دیگر تاکسی گیرش نیامده بود
.
و یکی که مرا تحت تاثیر قرار داده بود کسی بود که آن روز صبح یک جفت کفش نو خریده بود و با وسایل مختلف سعی کرد به موقع سرکار حاضر شود. اما قبل از اینکه به برج ها برسد روی پایش تاول زده بود و به همین خاطر کنار یک دراگ استور ایستاد تا یک چسب زخم بخرد.و به همین خاطر زنده ماند!
به همین خاطر هر وقت در ترافیک گیر می افتم، آسانسوری را از دست می دهم،
مجبور برگردم تا تلفنی را جواب دهم و همه چیزهای کوچکی که آزارم می دهد، با خودم فکر می کنم که خدا می خواهد در این لحظه من زنده بمانم.
دفعه بعد هم که شما حس کردید صبح تان خوب شروع نشده است، بچه ها در لباس پوشیدن تاخیر دارند، نمی توانید کلید ماشین را پیدا کنید، با چراغ قرمز روبرو می‌شوید، عصبانی یا افسرده نشوید .

"بدانید که خدا مشغول مواظبت از شماست"

/ 4 نظر / 2 بازدید
امير

با سلام واحترام آهنگ هاي جديد و بسيارزيباي کليد با صداي حسين تهي--آهنگ تبعيدي سعيد شهروز-چنگ و ناي با صداي محمد اصفهاني-بدون تو ميميرم ياسر محمودي براي دانلود گذاشتيم ما را فراموش نكنيد. اين گل ها هم براي ورود شما به مديا پلير [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]

وحید

اول اینکه سلام دوم اینکه مثل همیشه خوب! خدا گر ببندد ز حکمت دری ز رحمت گشاید در دیگری.و البته چه حکمتی داشته خداوند که از بین اون همه آدم این سری از آدم ها نجات پیدا کرده اند (اولش یادم رفت!)

سحر

خدا هرگز وعدۀ آسمان همیشه آبی، مراتع همیشه سبز، و قلب همیشه رها از آلام را نداده است. بلکه او وعدۀ عشق و محبت نامیرا و حضور وفادارانه و همدلانۀ خود را داده است[گل][گل][گل]

سیما

سلام دوست عزیز ... " خدا گر ز حکمت ببندد دری ، ز رحمت گشاید در بهتری " نه در دیگری ... کاش همیشه بتونیم حکمت خدا رو درک کنیم و زود قضاوت نکنیم و شاکر خدا باشیم ... دلم برای خدا میسوزه ... وقتی از این اتفاقات رخ میده میده بعد ما عجولانه تصمیم میگیریم و شروع می کنیم به اعتراض و ... بعد وقتی متوجه موضوع میشیم شرمنده .......... بعد خدا با لبخندی ما رو تو آغوشش میگیره و نوازش میکنه .... بدون هیچ ناراحتی و دلخوری ... بعد ما بنده هاش .... !!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوست دارم خدای عزیز و مهربونم عاشقانه دوست دارم ............. [ماچ][ماچ][ماچ] سبز باشید و پیروز در پناه خدای مهربون .